RWR78S15R0FSRSL
Prezentarea produsului
Număr parc: RWR78S15R0FSRSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 15 OHM 10W 1% WW AXIAL
Foi de date: RWR78S15R0FSRSL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RWR78S15R0FSRSL
Număr parc RWR78S15R0FSRSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 15 OHM 10W 1% WW AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 11254 pcs Fișa cu date RWR78S15R0FSRSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±30ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
Serie Military, MIL-PRF-39007, RWR78S Rezistenţă 15 Ohms
Putere (Wați) 10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RWR78S15R0FSRSL-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant
Rata de eșec S (0.001%) descriere detaliata 15 Ohms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound