RWR78N2670FSRSL
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RWR78N2670FSRSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 267 OHM 10W 1% WW AXIAL
Foi de date: RWR78N2670FSRSL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RWR78N2670FSRSL
Număr parc RWR78N2670FSRSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 267 OHM 10W 1% WW AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 9915 pcs Fișa cu date RWR78N2670FSRSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±30ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
Serie Military, MIL-PRF-39007, RWR78N Rezistenţă 267 Ohms
Putere (Wați) 10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RWR78N2670FSRSL-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Rata de eșec S (0.001%) descriere detaliata 267 Ohms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound