RWR74SR150FSB12
Prezentarea produsului
Număr parc: RWR74SR150FSB12
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.15 OHM 5W 1% WW AXIAL
Foi de date: RWR74SR150FSB12.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RWR74SR150FSB12
Număr parc RWR74SR150FSB12 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.15 OHM 5W 1% WW AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 15046 pcs Fișa cu date RWR74SR150FSB12.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±650ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Serie Military, MIL-PRF-39007, RWR74S Rezistenţă 150 mOhms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume RWR74SR150FSB12-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant
Rata de eșec S (0.001%) descriere detaliata 150 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound