RWR74S3R05BSRSL
Prezentarea produsului
Număr parc: RWR74S3R05BSRSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 3.05 OHM 5W 0.1% WW AXIAL
Foi de date: RWR74S3R05BSRSL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RWR74S3R05BSRSL
Număr parc RWR74S3R05BSRSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 3.05 OHM 5W 0.1% WW AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5155 pcs Fișa cu date RWR74S3R05BSRSL.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Serie Military, MIL-PRF-39007, RWR74S Rezistenţă 3.05 Ohms
Putere (Wați) 5W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RWR74S3R05BSRSL-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant
Rata de eșec S (0.001%) descriere detaliata 3.05 Ohms ±0.1% 5W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound