RWR74S2R80FSBSL
Prezentarea produsului
Număr parc: RWR74S2R80FSBSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 2.8 OHM 5W 1% WW AXIAL
Foi de date: RWR74S2R80FSBSL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RWR74S2R80FSBSL
Număr parc RWR74S2R80FSBSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 2.8 OHM 5W 1% WW AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 17298 pcs Fișa cu date RWR74S2R80FSBSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Serie Military, MIL-PRF-39007, RWR74S Rezistenţă 2.8 Ohms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume RWR74S2R80FSBSL-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant
Rata de eșec S (0.001%) descriere detaliata 2.8 Ohms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound