RWR74S22R1FSRSL
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RWR74S22R1FSRSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 22.1 OHM 5W 1% WW AXIAL
Foi de date: RWR74S22R1FSRSL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RWR74S22R1FSRSL
Număr parc RWR74S22R1FSRSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 22.1 OHM 5W 1% WW AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 15089 pcs Fișa cu date RWR74S22R1FSRSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±30ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Serie Military, MIL-PRF-39007, RWR74S Rezistenţă 22.1 Ohms
Putere (Wați) 5W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RWR74S22R1FSRSL-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant
Rata de eșec S (0.001%) descriere detaliata 22.1 Ohms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound