RWR74N49R9FSBSL
Prezentarea produsului
Număr parc: RWR74N49R9FSBSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 49.9 OHM 5W 1% WW AXIAL
Foi de date: RWR74N49R9FSBSL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RWR74N49R9FSBSL
Număr parc RWR74N49R9FSBSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 49.9 OHM 5W 1% WW AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 9343 pcs Fișa cu date RWR74N49R9FSBSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±30ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Serie Military, MIL-PRF-39007, RWR74N Rezistenţă 49.9 Ohms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume RWR74N49R9FSBSL-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Rata de eșec S (0.001%) descriere detaliata 49.9 Ohms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound