RWR71SR261FSBSL
Prezentarea produsului
Număr parc: RWR71SR261FSBSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.261 OHM 2W 1% WW AXIAL
Foi de date: RWR71SR261FSBSL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RWR71SR261FSBSL
Număr parc RWR71SR261FSBSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.261 OHM 2W 1% WW AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 9562 pcs Fișa cu date RWR71SR261FSBSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±650ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.187" Dia x 0.812" L (4.75mm x 20.62mm)
Serie Military, MIL-PRF-39007, RWR71S Rezistenţă 261 mOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume RWR71SR261FSBSL-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant
Rata de eșec S (0.001%) descriere detaliata 261 mOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound