RWR71S4021FSB12
Prezentarea produsului
Număr parc: RWR71S4021FSB12
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 4.02K OHM 2W 1% WW AXIAL
Foi de date: RWR71S4021FSB12.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RWR71S4021FSB12
Număr parc RWR71S4021FSB12 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 4.02K OHM 2W 1% WW AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 17602 pcs Fișa cu date RWR71S4021FSB12.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.187" Dia x 0.812" L (4.75mm x 20.62mm)
Serie Military, MIL-PRF-39007, RWR71S Rezistenţă 4.02 kOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume RWR71S4021FSB12-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant
Rata de eșec S (0.001%) descriere detaliata 4.02 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound