RWR71S2000FRRSL
Prezentarea produsului
Număr parc: RWR71S2000FRRSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 200 OHM 2W 1% WW AXIAL
Foi de date: RWR71S2000FRRSL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RWR71S2000FRRSL
Număr parc RWR71S2000FRRSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 200 OHM 2W 1% WW AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 19028 pcs Fișa cu date RWR71S2000FRRSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.187" Dia x 0.812" L (4.75mm x 20.62mm)
Serie Military, MIL-PRF-39007, RWR71S Rezistenţă 200 Ohms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RWR71S2000FRRSL-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant
Rata de eșec R (0.01%) descriere detaliata 200 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound