RWR71N44R2FSS73
Prezentarea produsului
Număr parc: RWR71N44R2FSS73
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 44.2 OHM 2W 1% WW AXIAL
Foi de date: RWR71N44R2FSS73.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RWR71N44R2FSS73
Număr parc RWR71N44R2FSS73 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 44.2 OHM 2W 1% WW AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 12479 pcs Fișa cu date RWR71N44R2FSS73.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±30ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.187" Dia x 0.812" L (4.75mm x 20.62mm)
Serie Military, MIL-PRF-39007, RWR71N Rezistenţă 44.2 Ohms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RWR71N44R2FSS73-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Rata de eșec S (0.001%) descriere detaliata 44.2 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound