ROX600100KFKF5
Dale / VishayDale / Vishay
ROX600100KFKF5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ROX600100KFKF5
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 100K OHM 1% 20W AXIAL
Foi de date: ROX600100KFKF5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ROX600100KFKF5
Număr parc ROX600100KFKF5 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 100K OHM 1% 20W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6411 pcs Fișa cu date ROX600100KFKF5.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.310" Dia x 6.050" L (7.87mm x 153.67mm)
Serie ROX Rezistenţă 100 kOhms
Putere (Wați) 20W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 230°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, High Voltage, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 100 kOhms ±1% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film