ROX500600MFKF5
Dale / VishayDale / Vishay
ROX500600MFKF5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ROX500600MFKF5
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 600M OHM 1% 16W AXIAL
Foi de date: ROX500600MFKF5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ROX500600MFKF5
Număr parc ROX500600MFKF5 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 600M OHM 1% 16W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6758 pcs Fișa cu date ROX500600MFKF5.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.310" Dia x 5.050" L (7.87mm x 128.27mm)
Serie ROX Rezistenţă 600 MOhms
Putere (Wați) 16W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 230°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, High Voltage, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 600 MOhms ±1% 16W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film