ROX400600MFKF5
Dale / VishayDale / Vishay
ROX400600MFKF5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ROX400600MFKF5
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 600M OHM 1% 16.8W AXIAL
Foi de date: ROX400600MFKF5.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ROX400600MFKF5
Număr parc ROX400600MFKF5 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 600M OHM 1% 16.8W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8476 pcs Fișa cu date ROX400600MFKF5.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.310" Dia x 4.050" L (7.87mm x 102.87mm)
Serie ROX Rezistenţă 600 MOhms
Putere (Wați) 16.8W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 230°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, High Voltage, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 600 MOhms ±1% 16.8W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film