ROX4004M80JNF5
Dale / VishayDale / Vishay
ROX4004M80JNF5 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ROX4004M80JNF5
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 4.8M OHM 5% 16.8W AXIAL
Foi de date: ROX4004M80JNF5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ROX4004M80JNF5
Număr parc ROX4004M80JNF5 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 4.8M OHM 5% 16.8W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7557 pcs Fișa cu date ROX4004M80JNF5.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.310" Dia x 4.050" L (7.87mm x 102.87mm)
Serie ROX Rezistenţă 4.8 MOhms
Putere (Wați) 16.8W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 230°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, High Voltage, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 4.8 MOhms ±5% 16.8W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film