ROX30030M0DHEM
Dale / VishayDale / Vishay
ROX30030M0DHEM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ROX30030M0DHEM
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 30M OHM 0.5% 10W AXIAL
Foi de date: ROX30030M0DHEM.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ROX30030M0DHEM
Număr parc ROX30030M0DHEM Producător Dale / Vishay
Descriere RES 30M OHM 0.5% 10W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5628 pcs Fișa cu date ROX30030M0DHEM.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.310" Dia x 3.050" L (7.87mm x 77.47mm)
Serie ROX Rezistenţă 30 MOhms
Putere (Wați) 10W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 230°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, High Voltage, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 30 MOhms ±0.5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film