ROX30016M0KNF5P
Dale / VishayDale / Vishay
ROX30016M0KNF5P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ROX30016M0KNF5P
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 16M OHM 10% 14W AXIAL
Foi de date: ROX30016M0KNF5P.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ROX30016M0KNF5P
Număr parc ROX30016M0KNF5P Producător Dale / Vishay
Descriere RES 16M OHM 10% 14W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9368 pcs Fișa cu date ROX30016M0KNF5P.pdf
Toleranţă ±10% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.310" Dia x 3.050" L (7.87mm x 77.47mm)
Serie ROX Rezistenţă 16 MOhms
Putere (Wați) 14W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 230°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, High Voltage, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 16 MOhms ±10% 14W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film