ROX30010M0FNEM
Dale / VishayDale / Vishay
ROX30010M0FNEM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ROX30010M0FNEM
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 10M OHM 1% 10W AXIAL
Foi de date: ROX30010M0FNEM.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ROX30010M0FNEM
Număr parc ROX30010M0FNEM Producător Dale / Vishay
Descriere RES 10M OHM 1% 10W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11536 pcs Fișa cu date ROX30010M0FNEM.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.310" Dia x 3.050" L (7.87mm x 77.47mm)
Serie ROX Rezistenţă 10 MOhms
Putere (Wați) 10W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 230°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, High Voltage, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 10 MOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film