ROX300100MFHEM
Dale / VishayDale / Vishay
ROX300100MFHEM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ROX300100MFHEM
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 100M OHM 1% 10W AXIAL
Foi de date: ROX300100MFHEM.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ROX300100MFHEM
Număr parc ROX300100MFHEM Producător Dale / Vishay
Descriere RES 100M OHM 1% 10W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8487 pcs Fișa cu date ROX300100MFHEM.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.310" Dia x 3.050" L (7.87mm x 77.47mm)
Serie ROX Rezistenţă 100 MOhms
Putere (Wați) 10W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 230°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, High Voltage, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 100 MOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film