ROX20033M2GNLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX20033M2GNLB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ROX20033M2GNLB
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 33.2M OHM 2% 6W AXIAL
Foi de date: ROX20033M2GNLB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ROX20033M2GNLB
Număr parc ROX20033M2GNLB Producător Dale / Vishay
Descriere RES 33.2M OHM 2% 6W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12039 pcs Fișa cu date ROX20033M2GNLB.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Serie ROX Rezistenţă 33.2 MOhms
Putere (Wați) 6W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 230°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, High Voltage, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 33.2 MOhms ±2% 6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film
Compoziţie Metal Oxide Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ROX20033K0FKELP
ROX20033K0FKELP
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES 33K OHM 1% 8.4W AXIAL
In stoc: 13628 pcs
Descarca: ROX20033K0FKELP.pdf
RFQ
ROX200360MFNLB
ROX200360MFNLB
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES 360M OHM 1% 6W AXIAL
In stoc: 14118 pcs
Descarca: ROX200360MFNLB.pdf
RFQ
ROX20033M2GNLBS
ROX20033M2GNLBS
Descriere: RES 33.2M OHM 2% 6W AXIAL