ROX2002K00GNLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX2002K00GNLB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ROX2002K00GNLB
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 2K OHM 2% 6W AXIAL
Foi de date: ROX2002K00GNLB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ROX2002K00GNLB
Număr parc ROX2002K00GNLB Producător Dale / Vishay
Descriere RES 2K OHM 2% 6W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12221 pcs Fișa cu date ROX2002K00GNLB.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Serie ROX Rezistenţă 2 kOhms
Putere (Wați) 6W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 230°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, High Voltage, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 2 kOhms ±2% 6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film