ROX2001M05FHLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX2001M05FHLB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ROX2001M05FHLB
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 1.05M OHM 1% 6W AXIAL
Foi de date: ROX2001M05FHLB.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ROX2001M05FHLB
Număr parc ROX2001M05FHLB Producător Dale / Vishay
Descriere RES 1.05M OHM 1% 6W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12223 pcs Fișa cu date ROX2001M05FHLB.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Serie ROX Rezistenţă 1.05 MOhms
Putere (Wați) 6W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 230°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, High Voltage, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 1.05 MOhms ±1% 6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film