ROX1505M00FKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX1505M00FKLB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ROX1505M00FKLB
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 5M OHM 1% 5W AXIAL
Foi de date: ROX1505M00FKLB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ROX1505M00FKLB
Număr parc ROX1505M00FKLB Producător Dale / Vishay
Descriere RES 5M OHM 1% 5W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16458 pcs Fișa cu date ROX1505M00FKLB.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.310" Dia x 1.550" L (7.87mm x 39.37mm)
Serie ROX Rezistenţă 5 MOhms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 180°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 5 MOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film