ROX15036M0JNLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX15036M0JNLB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ROX15036M0JNLB
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 36M OHM 5% 5W AXIAL
Foi de date: ROX15036M0JNLB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ROX15036M0JNLB
Număr parc ROX15036M0JNLB Producător Dale / Vishay
Descriere RES 36M OHM 5% 5W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18544 pcs Fișa cu date ROX15036M0JNLB.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.310" Dia x 1.550" L (7.87mm x 39.37mm)
Serie ROX Rezistenţă 36 MOhms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 180°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 36 MOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film