ROX150100MFNEL
Dale / VishayDale / Vishay
ROX150100MFNEL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ROX150100MFNEL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 100M OHM 1% 5W AXIAL
Foi de date: ROX150100MFNEL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ROX150100MFNEL
Număr parc ROX150100MFNEL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 100M OHM 1% 5W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16096 pcs Fișa cu date ROX150100MFNEL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.310" Dia x 1.550" L (7.87mm x 39.37mm)
Serie ROX Rezistenţă 100 MOhms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 180°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 100 MOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film