ROX1002M70FNRF
Dale / VishayDale / Vishay
ROX1002M70FNRF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ROX1002M70FNRF
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 2.7M OHM 1% 4W AXIAL
Foi de date: ROX1002M70FNRF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ROX1002M70FNRF
Număr parc ROX1002M70FNRF Producător Dale / Vishay
Descriere RES 2.7M OHM 1% 4W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 39436 pcs Fișa cu date ROX1002M70FNRF.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Serie ROX Rezistenţă 2.7 MOhms
Putere (Wați) 4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 180°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 2.7 MOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film