ROX07550M0FHLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX07550M0FHLB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ROX07550M0FHLB
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 50M OHM 1% 3W AXIAL
Foi de date: ROX07550M0FHLB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ROX07550M0FHLB
Număr parc ROX07550M0FHLB Producător Dale / Vishay
Descriere RES 50M OHM 1% 3W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 22684 pcs Fișa cu date ROX07550M0FHLB.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.310" Dia x 0.800" L (7.87mm x 20.32mm)
Serie ROX Rezistenţă 50 MOhms
Putere (Wați) 3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 180°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 50 MOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film