ROX075200MJKEE
Dale / VishayDale / Vishay
ROX075200MJKEE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ROX075200MJKEE
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 200M OHM 5% 3W AXIAL
Foi de date: ROX075200MJKEE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ROX075200MJKEE
Număr parc ROX075200MJKEE Producător Dale / Vishay
Descriere RES 200M OHM 5% 3W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 48317 pcs Fișa cu date ROX075200MJKEE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.310" Dia x 0.800" L (7.87mm x 20.32mm)
Serie ROX Rezistenţă 200 MOhms
Putere (Wați) 3W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 180°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 200 MOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film