ROX0504M75FKEL
Dale / VishayDale / Vishay
ROX0504M75FKEL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ROX0504M75FKEL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 4.75M OHM 1% 2W AXIAL
Foi de date: ROX0504M75FKEL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ROX0504M75FKEL
Număr parc ROX0504M75FKEL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 4.75M OHM 1% 2W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 23223 pcs Fișa cu date ROX0504M75FKEL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.310" Dia x 0.550" L (7.87mm x 13.97mm)
Serie ROX Rezistenţă 4.75 MOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 180°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 4.75 MOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film