ROX050470KFKEEP
Dale / VishayDale / Vishay
ROX050470KFKEEP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ROX050470KFKEEP
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 470K OHM 1% 2.8W AXIAL
Foi de date: ROX050470KFKEEP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ROX050470KFKEEP
Număr parc ROX050470KFKEEP Producător Dale / Vishay
Descriere RES 470K OHM 1% 2.8W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 35989 pcs Fișa cu date ROX050470KFKEEP.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.310" Dia x 0.550" L (7.87mm x 13.97mm)
Serie ROX Rezistenţă 470 kOhms
Putere (Wați) 2.8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 180°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 470 kOhms ±1% 2.8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film
Compoziţie Metal Oxide Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ROX050470KFKEE
ROX050470KFKEE
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES 470K OHM 1% 2W AXIAL