RNX2003M01FKLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX2003M01FKLB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNX2003M01FKLB
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 3.01M OHM 1% 5W AXIAL
Foi de date: RNX2003M01FKLB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RNX2003M01FKLB
Număr parc RNX2003M01FKLB Producător Dale / Vishay
Descriere RES 3.01M OHM 1% 5W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12106 pcs Fișa cu date RNX2003M01FKLB.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.140" Dia x 2.040" L (3.56mm x 51.82mm)
Serie RNX Rezistenţă 3.01 MOhms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 225°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, High Voltage, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 3.01 MOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film