RNX150430KFNLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX150430KFNLB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNX150430KFNLB
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 430K OHM 1% 4W AXIAL
Foi de date: RNX150430KFNLB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RNX150430KFNLB
Număr parc RNX150430KFNLB Producător Dale / Vishay
Descriere RES 430K OHM 1% 4W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11185 pcs Fișa cu date RNX150430KFNLB.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.140" Dia x 1.540" L (3.56mm x 39.12mm)
Serie RNX Rezistenţă 430 kOhms
Putere (Wați) 4W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 225°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, High Voltage, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 430 kOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film