RNX12510M0FNLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX12510M0FNLB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNX12510M0FNLB
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 10M OHM 1% 3W AXIAL
Foi de date: RNX12510M0FNLB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RNX12510M0FNLB
Număr parc RNX12510M0FNLB Producător Dale / Vishay
Descriere RES 10M OHM 1% 3W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14806 pcs Fișa cu date RNX12510M0FNLB.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.140" Dia x 1.290" L (3.56mm x 32.77mm)
Serie RNX Rezistenţă 10 MOhms
Putere (Wați) 3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 225°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, High Voltage, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 10 MOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film