RNX07540K2FKLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX07540K2FKLB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNX07540K2FKLB
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 40.2K OHM 1% 2W AXIAL
Foi de date: RNX07540K2FKLB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNX07540K2FKLB
Număr parc RNX07540K2FKLB Producător Dale / Vishay
Descriere RES 40.2K OHM 1% 2W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 24027 pcs Fișa cu date RNX07540K2FKLB.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.140" Dia x 0.790" L (3.56mm x 20.07mm)
Serie RNX Rezistenţă 40.2 kOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 225°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, High Voltage, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 40.2 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film