RNX0753M01FNEE
Dale / VishayDale / Vishay
RNX0753M01FNEE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNX0753M01FNEE
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 3.01M OHM 1% 2W AXIAL
Foi de date: RNX0753M01FNEE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNX0753M01FNEE
Număr parc RNX0753M01FNEE Producător Dale / Vishay
Descriere RES 3.01M OHM 1% 2W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 44445 pcs Fișa cu date RNX0753M01FNEE.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.140" Dia x 0.790" L (3.56mm x 20.07mm)
Serie RNX Rezistenţă 3.01 MOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 225°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, High Voltage, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 3.01 MOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film