RNX075100MFHLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX075100MFHLB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNX075100MFHLB
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 100M OHM 1% 2W AXIAL
Foi de date: RNX075100MFHLB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNX075100MFHLB
Număr parc RNX075100MFHLB Producător Dale / Vishay
Descriere RES 100M OHM 1% 2W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 23085 pcs Fișa cu date RNX075100MFHLB.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.140" Dia x 0.790" L (3.56mm x 20.07mm)
Serie RNX Rezistenţă 100 MOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 225°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, High Voltage, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 100 MOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film