RNX0502M70FHEE
Dale / VishayDale / Vishay
RNX0502M70FHEE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNX0502M70FHEE
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 2.70M OHM 1% 50 PPM 1.2W
Foi de date: RNX0502M70FHEE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNX0502M70FHEE
Număr parc RNX0502M70FHEE Producător Dale / Vishay
Descriere RES 2.70M OHM 1% 50 PPM 1.2W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 50557 pcs Fișa cu date RNX0502M70FHEE.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.140" Dia x 0.540" L (3.56mm x 13.72mm)
Serie RNX Rezistenţă 2.7 MOhms
Putere (Wați) 1.2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RNX2.70MDTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 225°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Proof, High Voltage, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 2.7 MOhms ±1% 1.2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film