RNX03825K0FNLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX03825K0FNLB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNX03825K0FNLB
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 25K OHM 1% 1W AXIAL
Foi de date: RNX03825K0FNLB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNX03825K0FNLB
Număr parc RNX03825K0FNLB Producător Dale / Vishay
Descriere RES 25K OHM 1% 1W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 37886 pcs Fișa cu date RNX03825K0FNLB.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.140" Dia x 0.420" L (3.56mm x 10.67mm)
Serie RNX Rezistenţă 25 kOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 25 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film