RNX02569M8FNLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX02569M8FNLB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNX02569M8FNLB
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 69.8M OHM 1% 1/2W AXIAL
Foi de date: RNX02569M8FNLB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNX02569M8FNLB
Număr parc RNX02569M8FNLB Producător Dale / Vishay
Descriere RES 69.8M OHM 1% 1/2W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 38313 pcs Fișa cu date RNX02569M8FNLB.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.140" Dia x 0.290" L (3.56mm x 7.37mm)
Serie RNX Rezistenţă 69.8 MOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 69.8 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film