RNX02515M0FNRC
Dale / VishayDale / Vishay
RNX02515M0FNRC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNX02515M0FNRC
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 15M OHM 1% 1/2W AXIAL
Foi de date: RNX02515M0FNRC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNX02515M0FNRC
Număr parc RNX02515M0FNRC Producător Dale / Vishay
Descriere RES 15M OHM 1% 1/2W AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 71661 pcs Fișa cu date RNX02515M0FNRC.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.140" Dia x 0.290" L (3.56mm x 7.37mm)
Serie RNX Rezistenţă 15 MOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 15 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film