RNR55J2001FSRSL
Prezentarea produsului
Număr parc: RNR55J2001FSRSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 2K OHM 1/8W 1% AXIAL
Foi de date: RNR55J2001FSRSL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNR55J2001FSRSL
Număr parc RNR55J2001FSRSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 2K OHM 1/8W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 138480 pcs Fișa cu date RNR55J2001FSRSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.094" Dia x 0.250" L (2.39mm x 6.35mm)
Serie Military, MIL-PRF-55182/01, RNR55 Rezistenţă 2 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RNR55J2001FSRSL-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant
Rata de eșec S (0.001%) descriere detaliata 2 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Metal Film