RNR55H2002FSBSL
Prezentarea produsului
Număr parc: RNR55H2002FSBSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 20K OHM 1/8W 1% AXIAL
Foi de date: RNR55H2002FSBSL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNR55H2002FSBSL
Număr parc RNR55H2002FSBSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 20K OHM 1/8W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 39332 pcs Fișa cu date RNR55H2002FSBSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.094" Dia x 0.250" L (2.39mm x 6.35mm)
Serie Military, MIL-PRF-55182/01, RNR55 Rezistenţă 20 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume RNR55H2002FSBSL-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant
Rata de eșec S (0.001%) descriere detaliata 20 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Metal Film