RNC60K7151FSB14
Dale / VishayDale / Vishay
RNC60K7151FSB14 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNC60K7151FSB14
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 7.15K OHM 1/4W 1% AXIAL
Foi de date: RNC60K7151FSB14.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNC60K7151FSB14
Număr parc RNC60K7151FSB14 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 7.15K OHM 1/4W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 112252 pcs Fișa cu date RNC60K7151FSB14.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.097" Dia x 0.280" L (2.46mm x 7.11mm)
Serie Military, MIL-PRF-55182/03, RNC60 Rezistenţă 7.15 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume RNC60K7151FSB14-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant, Weldable
Rata de eșec S (0.001%) descriere detaliata 7.15 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film