RNC55H2004FSRE6
Dale / VishayDale / Vishay
RNC55H2004FSRE6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNC55H2004FSRE6
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 2M OHM 1/8W 1% AXIAL
Foi de date: RNC55H2004FSRE6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNC55H2004FSRE6
Număr parc RNC55H2004FSRE6 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 2M OHM 1/8W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 27466 pcs Fișa cu date RNC55H2004FSRE6.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.094" Dia x 0.250" L (2.39mm x 6.35mm)
Serie Military, MIL-PRF-55182/01, RNC55 Rezistenţă 2 MOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RNC55H2004FSRE6-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant, Weldable
Rata de eșec S (0.001%) descriere detaliata 2 MOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film