RNC50K1402FPRSL
Dale / VishayDale / Vishay
RNC50K1402FPRSL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNC50K1402FPRSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 14K OHM 1/10W 1% AXIAL
Foi de date: RNC50K1402FPRSL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNC50K1402FPRSL
Număr parc RNC50K1402FPRSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 14K OHM 1/10W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 57673 pcs Fișa cu date RNC50K1402FPRSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm)
Serie Military, MIL-PRF-55182/07, RNC50 Rezistenţă 14 kOhms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RNC50K1402FPRSL-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant, Weldable
Rata de eșec P (0.1%) descriere detaliata 14 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film