RNC50J2201FSB14
Dale / VishayDale / Vishay
RNC50J2201FSB14 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNC50J2201FSB14
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 2.2K OHM 1/10W 1% AXIAL
Foi de date: RNC50J2201FSB14.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RNC50J2201FSB14
Număr parc RNC50J2201FSB14 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 2.2K OHM 1/10W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 38765 pcs Fișa cu date RNC50J2201FSB14.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm)
Serie Military, MIL-PRF-55182/07, RNC50 Rezistenţă 2.2 kOhms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume RNC50J2201FSB14-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant, Weldable
Rata de eșec S (0.001%) descriere detaliata 2.2 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film