RN70C3573FRSL
Dale / VishayDale / Vishay
RN70C3573FRSL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RN70C3573FRSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 357K OHM 3/4W 1% AXIAL
Foi de date: RN70C3573FRSL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RN70C3573FRSL
Număr parc RN70C3573FRSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 357K OHM 3/4W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 124094 pcs Fișa cu date RN70C3573FRSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serie Military, MIL-R-10509/3, RN70 Rezistenţă 357 kOhms
Putere (Wați) 0.75W, 3/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RN70C3573FRSL-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Număr de terminări 2
Rata de eșec - descriere detaliata 357 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film