RN70C2001BB14
Dale / VishayDale / Vishay
RN70C2001BB14 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RN70C2001BB14
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 2K OHM 3/4W .1% AXIAL
Foi de date: RN70C2001BB14.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RN70C2001BB14
Număr parc RN70C2001BB14 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 2K OHM 3/4W .1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 62610 pcs Fișa cu date RN70C2001BB14.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serie Military, MIL-R-10509/3, RN70 Rezistenţă 2 kOhms
Putere (Wați) 0.75W, 3/4W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume RN70C2001BB14-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Număr de terminări 2
Rata de eșec - descriere detaliata 2 kOhms ±0.1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film