RN70C1001BBSL
Dale / VishayDale / Vishay
RN70C1001BBSL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RN70C1001BBSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 1K OHM 3/4W .1% AXIAL
Foi de date: RN70C1001BBSL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RN70C1001BBSL
Număr parc RN70C1001BBSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 1K OHM 3/4W .1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 47944 pcs Fișa cu date RN70C1001BBSL.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serie Military, MIL-R-10509/3, RN70 Rezistenţă 1 kOhms
Putere (Wați) 0.75W, 3/4W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume RN70C1001BBSL-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Număr de terminări 2
Rata de eșec - descriere detaliata 1 kOhms ±0.1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film