RN65E3921FRE6
Prezentarea produsului
Număr parc: RN65E3921FRE6
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 3.92K OHM 1/2W 1% AXIAL
Foi de date: RN65E3921FRE6.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RN65E3921FRE6
Număr parc RN65E3921FRE6 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 3.92K OHM 1/2W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 262264 pcs Fișa cu date RN65E3921FRE6.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serie Military, MIL-R-10509/2, RN65 Rezistenţă 3.92 kOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RN65E3921FRE6-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Număr de terminări 2
Rata de eșec - descriere detaliata 3.92 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film